Članovi laboratorija aktivno su sudjelovali u organizaciji međunarodne radionice 1st ICCE Workshop on Seamless Learning with Educational Robots and Metaverse Technology u okviru ICCE 2025 konferencije. Radionica je usmjerena na istraživanje pristupa neprekinutog učenja kombiniranjem obrazovne robotike i tehnologija metaverzuma kako bi se potaknulo inovativno učenje kroz integraciju fizičkih i virtualnih okruženja.
Među glavnim organizatorima radionice bili su izv. prof. dr. sc. Martina Holenko Dlab i prof. dr. sc. Ivica Botički (FER), a u programskom odboru radionice sudjelovali su doc. dr. sc. Kristian Stančin i doc. dr. sc. Gordan Đurović. Radionica MetaRoboLearn okupila je istraživače i praktičare iz područja računalom potpomognutog učenja, obrazovne robotike i metaverzuma s ciljem razmjene ideja, prikaza najnovijih radova te poticanja interdisciplinarnih pristupa u obrazovnoj tehnologiji.
Više o radionici i programu može se pronaći na službenim stranicama radionice: https://iboticki.github.io/metaroboworkshop/


