Održan partnerski sastanak Erasmus+ projekta VirtualEdu

Partnerski sastanak projekta VirtualEdu održan je 8. i 9. rujna 2023. u Kremsu na Dunavu (Austrija).

Cilj projekta VirtualEdu je uspostaviti sustav usavršavanja i certificiranja polaznika za edukaciju i rad na daljinu. Na partnerskom sastanku dan je pregled trenutačnog stanja i napretka projektnih aktivnosti te su raspravljene uloge i zadaci. Voditeljica projektnog tima s Fakulteta informatike i digitalnih tehnologija doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab predstavila je plan za sljedeću važnu fazu projekta – razvoj sadržaja za učenje.

S FIDIT-a je na sastanku uz doc. dr. sc. Martina Holenko Dlab sudjelovala i doc. dr. sc. Martina Ašenbrener Katić. Domaćin sastanka bila je organizacija ECQA, a sudjelovali su i predstavnici koordinatora s West University of Timisoara (Rumunjska) te ostalih partnera: Polytechnic University of Timisoara (Rumunjska), tvrtke BICERO (Slovenija) i Denkstatt (Rumunjska).

Održan partnerski sastanak Erasmus+ projekta VirtualEdu