Sudjelovanje na webinaru

Na nacionalnom webinaru „Učenje i poučavanje u nastavi informatike/računalstva i tehničke kulture u izvanrednim okolnostima“ koji je održan 7. siječnja 2021. sudjelovala je i Martina Holenko Dlab te održala prezentaciju „Poučavanje programiranja u izvanrednim okolnostima“. Webinar je organizirala Agencija za odgoj i obrazovanje putem platforme Zoom, a uz predstavnike Agencije, prezentaciji je prisustvovalo više od 800 učitelja i nastavnika. Martina Holenko Dlab je predstavila scenarije učenja i poučavanja koje je moguće koristiti za razvoj vještina programiranja kod učenika osnovnih i srednjih škola tijekom klasične ili online nastave te iskustva s pristupom poučavanju programiranja razvijenom tijekom Erasmus+ projekta Coding4Girls.

Sudjelovanje na webinaru